KLİMA TAMİR - ONARIM

Dünyanın en saygın markalarından en kaliteli klima sistemlerini kullansanız da en iyi klimalar bile bir süre sonra onarım gerektirecektir. Klimanız Azra Teknik tarafından kurulmuş olsun ya da olmasın, sizlere yeniden konforlu bir çalışma ortamı sağlamak için ihtiyacınız olan klima tamiri ve klima onarımında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kurulduğumuz günden beri, İzmir ve ilçelerindeki işletmeler ve konutlar için güvenilir bir klima onarım, klima tamir servisi olduk ve acil onarım yardımı ihtiyaçlarınız için hızlı onarım imkanı sağladık. Profesyonel ofis ve ev klimalarının klima bakım, klima montaj, klima tamir işlemlerinin İzmir'de lider teknik servis hizmeti sunan Azra Teknik olarak, servisimiz Arçelik, Beko, Daikin, Mutsibishi, Vestel, Sigma, Toshiba, Daylüx, Demirdöküm, Bosch ve tüm klima markalarına  tamir, Klima bakım, Klima onarım gibi rutin bir tamir veya şu anda düzeltilmesi gereken acil bir sorun olsun, her seferinde eksiksiz bir klima servis hizmeti sunmaktadır.

Klima tamir uzmanınız olarak:
Mümkün olan en kısa sürede klima tamir hizmeti sağlıyoruz.
Acil Klima bakım, klima Tamir, klima gaz dolumu yapıyoruz
Her seferinde klima tamir, klima bakım işlemleriniz için profesyonel teknik servis hizmeti veriyoruz.
Tüm klima tamir, klima bakım onarım ihtiyaçlarınız için sürekli destek sunuyoruz.

Klima tamir ekibimizi tam donanımlı ve yerinde onarım yapabilme konusunda uzmanlaşmış kişiler tarafından oluşturuyoruz. Biz sizin için buradayız. Kapsamlı klima tamir servisimiz, maksimum kolaylık sağlamak için hizmet vermeye çalışmaktadır.

Azra Teknik olarak tüm alanlarda bilgi ve deneyime sahibiz ve bunu çeşitli sorunları çözmek için kullanıyoruz. Daikin, Mitsubishi, Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Bosch, Sigma, Samsung, Panasonic, LG, ve Toshiba gibi önde gelen klima üreticilerinin ürünlerinin klima bakımı, klima onarımı ve klima temizliği konusunda uzmanlığa sahip olarak, belirli arızaları teşhis etmek ve tüm klima markalarına özel servis hizmetlerinde mümkün olan en iyi çözümü sağlamak için buradayız. Ayrıca, arızaların hızlı bir şekilde giderilebilmek için gerekli tüm ekipmanlarımız ile adresinize geliyoruz.

Klima gaz kaçağı, soğutma ve klima ısıtma arızaları, elektrik kesintileri, Dış ve iç ünite gürültüsü, kötü kokular, az ısıtma, gaz eksikliği ve yetersiz performans sorunları bizim müdehalemizle geride kalacak. Sertifikalı personellerimiz tarafından yapılan tüm klima tamir ve onarım çalışmaları garantilidir.

Azra Teknik Ekibinin, sorununuz ne olursa olsun, bugün 0232 332 22 52 numaralı telefondan doğrudan bizi arayarak ihtiyacınız olan desteği, tavsiyeyi ve teknik bilgiyi almak için bizi arayın.

En Uygun Teklifler İçin Sizi Arayalım