Hakkımızda

Biz Kimiz? 

Klima servis sektöründe Yaz ve kış aylarında eviniz yada iş yerinizin konforunu kesintisiz yaşamanız için size İzmir'in  en iyi klima teknik servis hizmetini sağlıyoruz. Klima sistemlerinde Profesyonel oluşumuz ve hizmet kalitemiz sayesinde İzmir'deki diğer klima şirketlerinden farklıyız.

Sertifikalı ve M.E.B onaylı belgelerimiz ile, müşteri odaklı bir tutumumuz var. Azra Teknik gibi güvenilir bir klima servisi arıyorsanız bizim ile iletişime geçin. Özel servis alanında hem bireysel hem de kurumsal firmalara hizmet vererek her geçen gün büyümekdeyiz. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize garantili, kaliteli ve son derece ekonomik çözümler üreterek 7/24 hizmet halindeyiz.

İhtiyaçlarınıza uygun en iyi klima montaj, klima bakım, klima tamir, klima yer değişim gibi işlemleriniz için, artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız. Çeşitli teknik servis ekibinden oluşan personellerimiz ile tüm İzmir'e klima servis hizmetleri sunuyoruz.

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp aklınıza takılan tüm soruları sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim...Yozgat Web Tasarım

En Uygun Teklifler İçin Sizi Arayalım