KLİMA MONTAJI

Klima Montaj ve Söküm Hizmeti
İzmir’de Klima Montajı yaptırmak isteyen her müşterimizin bu ihtiyacını yerine getiriyoruz. Her marka ve model klimanın kurulumunu yaptığımız gibi ihtiyaca göre sökülmesi gereken her klimanın da gazını toplayarak bakır boruları kurtarılacak durumdaysa boruları rulo haline getirip demontaj işlemini gerçekleştiriyoruz. İzmir Klima Servisi olarak evini veya iş yerini taşıyan müşterilerimizin de diledikleri takdirde klimalarının sökümünü itina ile gerçekleştirip araçlarımız ile yeni adrese taşıyarak burada yine kurulumlarını yapıyoruz.

KLİMA MONTAJI

Klima Montajı yapacak servis personelinin deneyim ve tecrübesi çok önemlidir. Yetişmiş uzman kadromuzla İzmir bölgesine hizmet vermekteyiz. Her marka klimanızın kurulumunu sök-tak taşıma işlemini, en iyi şekilde yapıyoruz. Marka gözetmeksizin tüm klimaların montaj işlemlerini uzman klima servis ekibimizle belirli standartlar ve kurallar içerisinde yapıyor olmaktan gurur duyuyoruz.. 


Bünyemizde çalışan personellerimizi klima montajının tüm alanlarında eğitiyoruz ve eğitimli personel çalıştırmaya büyük önem veriyoruz. Split konut klima montaj sektörü ile kamu sektöründeki büyük ticari klima montaj işlemlerini yapıyoruz. Bizler klima Montaj alanında 15 yılı aşkın deneyime sahibiz Sonuç olarak, tüm klima servis işlemlerinde olduğu gibi, klimanızın montajını uzman ekibimizle yapıyor ve kaliteli ekipmanlar kullanarak kurulumunuzu tamamlıyoruz... Klima montaj teklifi almak için bizi arayın, çünkü en iyi yaptığımız şey bu.


KLİMA MONTAJ SÜRECİMİZİN GENEL İTİBARİ İLE İLERLEYİŞİ;

1. İlk olarak müşterimizin randevusunu alırız.

2.Randevu saatinden yarım öncesinde müşterimiz klima servis personelimiz tarafından aranarak montaj ekibinin geleceği haber verilir.

3.Klima montajı yapılacak yerde müşterimizin istediği veya klimanın en verimli yerde çalışabileceği yerler tespit edilir.

4.Klima montajının yapılacağı yer belirlendikten sonra klimanın iç ünitesinin sacı duvara montaj edilir.

5. Klimanınızın borularının geçiş yapacağı alan panç yardımı ile açılır, iç ünite duvara asılır.

6.Klimanın iç ünitesi ve dış ünitesini birbirlerine bağlayan boru ve elektrik kabloları hazırlanarak klimanın bağlantıları yapılır.

7. iç ünite montajı bittikten sonra klimanın dış ünite montajına başlanır.

8.Klimanın iç ve dış üniteleri montajı bitince vakum yapıldıktan sonra klimanızın gazı açılır.

9. Özellikle köpükle kaçak olup olmadığı kontrol edilir.

10.Son olarak klima bir süre çalıştıktan sonra tüm kontrolleri yapılıp klima çalıır durumda teslim edilir.

*Elektrik iç tesisleri yönetmeliğine göre klima, kombi, hava perdesi gibi elektrikli cihazlara çekilecek kalıcı ve sabit tesisatlar, kullanıcı ve bina güvenliği açısından yetkin elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Klima Takma Fiyatları Ne Kadar ve Neye Göre Belirlenir?

Klima takma ücreti kişilerin aldıkları hizmet karşılığında ödemiş oldukları bir bedeldir. Klima servisi firmamız sizlere bu hizmet karşılığında çok yüksek bir fiyat teklifi sunmuyor. Sektörün en ulaşılabilir ücretinı sunan firmamız bu işlemi aynı zamanda profesyonel bir seviyede gerçekleştirmektedir.


Ücretimizi belirlerken bu klimalarının taşınma işleminin nereden nereye yapılacağı ve montaj konusunda özellikle kapasitesinin ne olduğu gibi konular fiyatlarda etkili olmaktadır. Firmamız klima tamir ücreti kadar klima takma Fiyatları konusunda da sizlere en iyi yardımları sunmaktadır.


Sektörde ulaşılabilir fiyatlar sunan bir firma olarak kaliteli ve profesyonel bir taşımacılık desteğini sizlere en iyi şekilde sunuyoruz.  Bu süreçte sizlere kaliteli ve yüksek standartlı bir klima takma hizmeti vererek cihazlarınızın yüksek bir verilme çalışmasını sağlıyoruz. Bizlerden klima takma ücreti konusunda her zaman bilgi alabilirsiniz.

Klima Takma Ücretleri

9-12 Lik Duvar Tipi Klima Montaj

 Fiyat Alınız!
18-24 Lük Duvar Tipi Klima Montaj Fiyat Alınız! 
9-12 Lik Evden Eve Klima Demontaj/ Montaj
Fiyat Alınız!
18-24 Lük Evden Eve Klima Demontaj/MontajFiyat Alınız!


ÜCRETSİZ BİR FiYAT TEKLİFİ İÇİN BUGÜN BİZE ULAŞIN! 0232 332 22 52 NUMARALI TELEFONDAN ŞİMDİ BİZİ ARAYIN.
Müşterilerimizin Bizim Hakkımızda Söylediklerini Okuyun. Unutmayın En büyük referansımız mutlu müşterilerimizdir.

Teknik Destek

Tüm hizmetlerimizin öncesinde ve sonrasında kesintisiz destek.

Uzman Ekip

Profesyonel kişilerden oluşan uzman ekibimizle klimanız emin ellerde.

Garantili Çözüm 

Tüm yedek parça değişimlerinde ve klima bakımlarında garantili çözüm.

Müşteri Memnuniyeti

Hizmet sonrasında da son derece memnun kalacağınızı temenni ederiz.

Güvenli Montaj

Dikkatli ve uzman kadromuzla klimalarınıza son derece güvenli montaj hizmeti.

En Uygun Teklifler İçin Sizi Arayalım