KLİMA SERVİSİ

İzmir'in 1 Numaralı Klima Servisi

Müşterilerimizin tüm klima servis ihtiyaçlarını karşılayabilen resmi belgeli, faturalı, sertifikalı sadece izmirde hizmet veren klima servisi olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, olağanüstü müşteri hizmetleri ile birlikte kaliteli ve uygun bütçe dahilinde en yüksek kalitede klima onarım ve klima bakım klima montaj hizmetleri sunmaktır. Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmeye çalışıyoruz. 

Faturalı ve Garantili Servis Hizmetleri

Verdiğimiz tüm klima servis hizmetleri Garantilidir. Kendimize bu konuda ne kadar güvendiğimizin kanıtı olarak, müşterilerimizin de bize güvenmesi açısından verdiğimiz tüm Klima Tamir Klima onarım hizmetlerinde garanti vermekteyiz. Gerek Klima Tamir gerekse klima montaji işlemleriniz için en kaliteli malzemeler kullanarak hem klimanızı hem de firmamızın prestijini koruma altına almaya özen göstermekteyiz. Siz nasıl klimanıza zarar gelmesini istemiyorsanız, biz de elimizden gelenin fazlasını yapmak için çabalıyoruz. 

Güvenilir Klima servisi 

Kaliteli ve Güvenilir teknik servis firmaları arasında en iyi firmayız. Klima servis hizmetini en iyi ve uygun servis fiyatları ile garantili olarak almanız mümkündür. Azra Teknik'te ne olursa olsun, her türlü engele rağmen kaliteli hizmet anlayışı değişmez. Prensiplerimiz ve kalite anlayışımız kazanacağımız ücretin baya bir üstünde gelir. Bu uğurda biz çok fazla maliyetler ödeyerek; İzmir’in kurumsal klima servis firması olmayı ve güvenilir teknik servis şirketi olmayı başardık. Önemli olan bizim güvendiğimiz klima servisi değildir. Asıl önemli olan konu İzmir halkının güvendiği ve benimsediği; klima servis konusunda kendini kanıtlamış ve bizim gibi referans ağını genişletmiş firmalardır. 

Uzman Klima Servisi

Tüm Klima konut ve ticari klima servis ihtiyaçlarınız için kapınızın önünden uzman hizmet sağlayabiliriz Hizmet verdiğimiz bazı markalar Daikin, Mitsubishi, Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Bosch, Sigma, Samsung, Panasonic, Beko, Baymak Gree, LG, ve Toshiba gibi büyük üreticilerin klima servis konusunda klima onarım, yeni bir klima kurulumu ve hatta tüm bu markaların düzenli özel servis işlemlerini yapıyoruz. Klimanız ısıtma yapmadığın da yada gürültülü çalışmaya başladığında, bakım zamanı geldiğinde veya eskiden olduğu gibi soğutmayı bırakmış gibi göründüğünde artık endişelenmeyin. Bunun yerine yardım etmesi Azra Teknik Klima servis hizmetleri uzmanlarını çağırın!

Klima-Bakım

Klimanızın Bakım Zamanı Geldi'mi? Düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılan klima ünitelerinin ömrünün bakımı yapılmayan klimaların ünitelerden daha uzun olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Hala kurulduğu günkü gibi çalışan on yıldan uzun zaman montajını yaptığımız klimalara bakım hizmeti veriyoruz. Düzenli bakım eksikliği nedeniyle sadece üç yıl sonra bile yüksek arıza maliyeti çıkaran klimalara denk geliyoruz. Bakımlı klima size en yüksek performansta kullanım sunarken enerji faturalarınızı da düşürür! Klimanızın Bakım zamanı geldiyse ihmal etmeden bizi arayın! Konut ve ticari klimaların tamir ve bakım hizmetlerinin tamamını sunuyoruz.Birden çok klima servis ihtiyacı olan Müşterilerimizin gönül rahatlığı için, para tasarrufu sağlayan servis ve bakım sözleşmeleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için 0232 332 22 52 numaralı telefondan arayınız.


Klima-montaj Klima-kurulum

Profesyonel ekipman ve kaliteli malzeme kullanımı ile konut ve ticari alanlara yüksek kaliteli klima montaj hizmetlerini daha düşük maliyetle en iyi kalitede sunuyoruz.

Klima-Tamir

Klima Tamir Servisi, Klima servis ihtiyacınızı gösteren birkaç durum vardır. Ortak sorunlar, klimanın artık eskisi kadar iyi performans göstermediğini, örneğin etkili bir şekilde soğutulmadığını veya ısıtılmadığını veya hava akışının kısıtlandığını sesli bir şekilde çalıştığını fark ettiğinizde ortaya çıkar. Başka bir ortak sorun ise sisteminden gelen koku olurdu. Bu durumlardan herhangi biri varsa, sizlere mümkün olan en kısa sürede hizmet vermek Azra Teknik için çok önemlidir. Bu süre zarfında, En iyi klima Tamir hizmeti vermek için hazırız. Tecrübelerimize göre, pahalı klima onarımlarının büyük çoğunluğu düzenli bakım yapılmayan ve en önemlisi klima konusunda tecrübesi az olan yada hiç olmayan kişilerin müdehaleleri sonrası gerçekleşir.

Öne Çıkan İşlerimiZ