blog

Karşıyaka Klima Servisi

Karşıyaka Klima Servisi
Karşıyaka klima servisi olarak %100 kaliteli ve avantajlı servis uygulamaları sunuyoruz.

İzmir Şehrinin en gözde ilçelerinden Karşıyaka eski evleri ve tarihi yapılarıyla sizi geçmişe götürürken aynı zamanda hareketin hiç bitmediği canlı sokaklarıyla da şehrin yaşadığını hissettiriyor. Karşıya ve çevresinde bulunan ve yakın olması sebebi ile klima tamir ve servis hizmeti verdigimiz Bostanlı, Şemikler, Soğukkuyu, Örnekköy, Ateşehir, Gümüşpala, Yamanlar, Postacılar, Onur mahallesi gibi semtlerde klima servis ihtiyaçlarınız için hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Bu yapılara ve binalara tecrubi ekibimiz ile klima çözümleri götürmekteyiz. Evlerin, Ofislerin, Firmaların tüm klima servis ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Karşıyaka’da En iyi Klima Servis Hizmeti Kalitesi
Bizler Karşıyaka klima servisi iş yerlerinde ve evlerde klimaları olan kişilere tamir, bakım onarım, montaj alanında servis hizmetleri veriyoruz. Bizi aradığınızda:

Tamir – Onarım
Montaj – Söküm
Servis talebi
Bakım
Yedek Parça – temini gibi hizmetler için ekibimiz adresinize geliyor.

Klima Servis Talebi
Karşıyaka klima servisi  servis danışmanlığı hizmetinde bir sorun yaşadığınızda ne yapabileceğinizi, arıza durumlarında yapmanız gerekenleri, klima kullanım bilgilerini sizlerle paylaşıyor. Böylece sorunlarınıza çözüm ararken uzman kişilerden destek almış oluyorsunuz.

Klima Montaj – Klima Söküm
Karşıyaka klima montajı servisi kurulumu yapılması gereken klimaları mekanınızda en uygun ve doğru noktaya montajını yapıyor. Uygun görülen yere yapılan montajdan sonra klimanız çalıştırılarak size teslim ediliyor. Ek olarak başka yere taşımak istediğinizde yada yenisiyle değiştireceğiniz klimaların da sökümlerini uzman kişiler ile yapmaktayız.

Klima Bakım
Karşıyaka klima bakımı servisi yıl içerisinde klimanıza yaptırmanız gereken bakımları düzenli olarak yapıyor. Performans arttıran, uzun süreli cihaz kullanımı sağlayan, sorunsuz bakım süreçlerini tamamlayan ekibimiz parça kontrollerini de gerçekleştiriyor.

Klima Tamir – Onarım
Zamanla eskiyen ve performansı düşen klimalarınızın belirli bölümlerinin onarılması gerekebilir. Cihazınızın sizi yarı yolda bırakması durumunda arayacağınız karşıyaka klima tamiri servisi ekiplerimiz bu noktada devreye giriyor ve onarım işlemini tamamlayarak eskisi gibi çalışan klimalarınızı teslim ediyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?
Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki, General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, We

En Uygun Teklifler İçin Sizi Arayalım